اسکوتر برقی هیوندای معرفی شد

شرکت هیوندای به تازگی یک اسکوتر برقی تاشو معرفی کرده است که تا 20 کیلومتر بر ساعت سرعت می‌گیرد و می‌توان آن را به سادگی با برق خودرو شارژ کرد.

هیوندای بار دیگر به معرفی یک محصول از سبد وسایل نقلیه برقی خود پرداخته است.

این شرکت امروز از نمونه اولیه یک اسکوتر برقی جابجایی آسان مردم رونمایی کرد.

این وسیله نقلیه برقی دارای دو چرخ است که پیمایش مسیرهای کوتاه بین شهری را تسهیل می‌کند و می‌تواند با برق خودرو شارژ شود تا همیشه آماده به خدمت باشد.

این اسکوتر جدید هیوندای در واقع بر اساس طرحی که در نمایشگاه CES 2017 معرفی شده بود، ساخته شده است. در ابتدا قرار بود نیروی محرکه بر چرخ جلو وارد شود، اما مهندسان در این دو سال به دلایل ایمنی آن را به چرخ عقب منتقل کردند. ضمن اینکه سیستم تعلیق را برای یک سواری هموار و آسوده به قسمت جلو اضافه کرده‌اند.

این اسکوتر با استفاده از یک باتری لیتیوم 10.5 آمپر ساعتی می‌تواند به حداکثر سرعت 20 کیلومتر در ساعت برسد و با هر بار شارژ نیز تا 20 کیلومتر مسیر می‌پیماید.

همچنین طوری طراحی شده تا در خودروهای هیوندای و کیا به راحتی قابل شارژ باشد و با برق تولید شده در هنگام رانندگی شارژ شود.

این اسکوتر، تاشو نیز هست و در صورت نیاز به پیاده حمل کردن آن، کاربر می‌تواند آن را سه بار تا بزند و وزن 7.7 کیلوگرمی آن نیز وزنی نیست که حمل آن را دشوار کند. بنابراین در صورت لزوم می‌تواند به راحتی حمل شود.

سایر ویژگی‌ها شامل چراغ‌های جلو و عقب و نمایشگر دیجیتالی برای ردیابی میزان باتری و سرعت است، در حالی که هیوندای می‌گوید در حال ایجاد یک سیستم ترمز احیا کننده است که می‌تواند دامنه حرکت اسکوتر را تا 7 درصد افزایش دهد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *