به اطلاع کلیه همکاران فاقد پروانه کسب می رساند طبق قانون نظام صنفی و پیرو اطلاع رسانی های گذشته، اتحادیه مؤظف به کنترل و نظارت بر اعضاء به منظور تعیین تکلیف و سامان دهی واحدهایی است که هنوز برای اخذ پروانه کسب اقدامی نکرده اند، لذا  با توجه به تسهیلات ایجاد شده با در دست داشتن مدارک به اتحادیه مراجعه و جهت تشکیل پرونده اقدام نمائید.

واحدهای بدون پروانه شناسایی شده مطابق با قانون از سوی سازمان امور مالیاتی، شهرداری، اماکن با برخورد قانونی مواجه می گردند و از جمله آن ها می توان به دوبرابر شدن نرخ مالیات و آب و برق اشاره نمود.

این اطلاعیه به منزله اخطار نهایی است و اتحادیه از هرگونه حمایت و همکاری با واحدهای بدون پروانه معذور می باشد و کلیه واحدهای فاقد پروانه کسب طبق قانون ماده ۲۷ نظام صنفی توسط نیروی انتظامی پلمپ خواهند گردید.

 

 

4 پاسخ

 • کاظم قنبری۱۳۹۵-۰۹-۲۲ در ۱:۴۳ ٫ب٫ظ

  کاری بسیار خوب هستش

  پاسخ دادن
 • مصطفی مقصودی۱۳۹۵-۱۱-۰۲ در ۱۲:۰۳ ٫ب٫ظ

  با سلام و سپاس
  البته برخی فروشندگان لوازم خانگی و موبایل نیز مبادرت به عرضه و فروش کامپیوتر و لپ تاپ می نمایند .

  پاسخ دادن
 • میرغفارسیدزاده۱۳۹۵-۱۱-۰۳ در ۳:۰۰ ٫ب٫ظ

  از همکاران عزیز خواهشمند است در صوردت مشاهده هرگونه فعالیت زیر زمینی ( اماکن فاقد پروانه ) جهت بهبود بخشیدن به صنف ، مراتب رو به اتحادیه گزارش نمایند .پیشاپیش از زحمات همکاران کمال تشکر وقدردانی دارم .

  پاسخ دادن
 • parisaaatrushi۱۳۹۵-۱۱-۱۸ در ۲:۱۰ ٫ب٫ظ

  باسلام . حرکت بسیار جالبی هست بشرطی که واقعا مسئولین پیگیر این مسئله باشند. چرا که برخی از اصناف بدون مجوز فعالیت و پروانه کسب برای خود بازار سیاه راه انداخته اند و حتی سواد اینکار را هم ندارند. به طور مثال اکثریت اصناف خیابان…… که بکار ثبت شرکت فعالیت دارند اکثریت قریب به اتفاق پروانه کسب ندارند و حتی مدرک تحصیلی مرتبط با این صنف را هم ندارند که نه تنها کار مردم را حل نمیکنند بلکه آنها را دچار مشکل هم میکنند. بنظر بنده اتحادیه برای دادن پروانه کسب برای این واحدهای صنفی باید مدرک تحصیلی رشته حقوق مخصوصا گرایش علوم ثبتی را از آنها اخذ نماید و نه مدرک کامپیوتر و ……

  پاسخ دادن

ارسال ديدگاه

لطفا نام خود را وارد كنيد! لطفا آدرس ايميل را صحيح وارد كنيد! لطفا پيام را وارد كنيد!